Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > IT > PHP Developer

Archiwalne: PHP Developer

26.06.2019

Dołącz do międzynarodowego, otwartego zespołu profesjonalistów jako PHP DEVELOPER!
Jak to zrobić? Aplikuj na rekrutacja@bnconsulting.pl

Twoje zadania:
- implementacja nowych oraz rozbudowa istniejących funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe,
- rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi aplikacjami,
- przeprowadzanie code review.

Pracujemy używając:
- PhpStorm,
- JIRA,
- Confluence,
- git-flow.

Profil idealnego kandydata:
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku PHP 5/7,
znajomość technologii: framework Symfony, Composer, relacyjne baz danych (MySQL), języka SQL,
- podstawowa znajomość środowiska Linux i systemu kontroli wersji GIT oraz znajomość technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, jQuery),
- dobra znajomość języka angielskiego,
- zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i proaktywności w realizacji zadań.

Oferujemy:
- stabilną, długofalową pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
- realny wpływ na rozwój ścieżki kariery,
- pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia,
- wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy,
- imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne,
- benefity dostosowane do Twoich potrzeb.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

10500 zł