Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > IT > Programista PHP

Archiwalne: Programista PHP

25.06.2019

Poszukiwany Programista PHP
Miejsce pracy: Gdańsk
Wynagrodzenie: 10.500 netto/miesiąc

Obowiązki:
- Projektowanie i tworzenie aplikacji w języku PHP.
- Utrzymanie i rozwój już działających aplikacji.
- Wykorzystywanie języka Java w projektach w podstawowym zakresie.
- Dokumentowanie swojego kodu i korzystanie z Git.
- Podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu.

Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Bardzo dobra znajomość PHP 5.x oraz baz danych opartych na SQL (MySQL).
- Dobra znajomość PHP 7.x.
- Dobra znajomość JavaScrip.
- Praktyczna znajomość frameworka SYMFONY.
- Praktyczna znajomość HTML, CSS.
- Praktyczna znajomość Git/GitFlow.
- Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasza propozycja:
- Szkolenia zawodowe i językowe.
- Benefity w ramach pakietu socjalnego, do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport.
- Elastyczny czas pracy.
- Wsparcie w relokacji.
- Wyjazdy i spotkania integracyjne.
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B - możliwość wyboru.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - przedstawimy szczegóły!
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

14900 zł