Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Elektronika > Pozostałe elektronika > Charytatywna zbiórka elektrośmieci

Archiwalne: Charytatywna zbiórka elektrośmieci

25.02.2024


Witam Państwa serdecznie 
Jestem siostrzenica mojego wujka Bogusława, który uległ poważnemu wypadkowi, a mianowicie spadł  z dachu dwupiętrowego domu na twardą nawierzchnię betonową. Po upadku Wujek natychmiast zapadł w śpiączkę. Diagnoza była przerażająca- krwiak nadtwardówkowy, złamanie sklepienia czaszki oraz rozległy paraliż od pasa w dół. Wujek był długo hospitalizowany na OIOM-ie, co sprawia że potrzebuje intensywnej rehabilitacji i całodobowej opieki dodatkowo z powodu niewydolności krążeniowo oddechowej Wujek nie może opuszczać zakładu opiekuńczo leczniczego. 

Podjęłam walkę o zdrowie i życie mojego Wujka, ale niestety potrzebuję pomocy. Muszę opłacać koszty pobytu Wujka w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym oraz dostarczać mu rzeczy pierwszej potrzeby. Aktualnie, ze względu na moje własne kłopoty ze zdrowiem oraz opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem, moje możliwości finansowe są bardzo ograniczone.
Siostrzenica Patrycja

Od jutra tj. 26.02-03.03.2024r. odbywa się wielka zbiórka elektrośmieci i tekstyliów na rzecz mojego Wujka Bogusława, która odbędzie się na terenie SP 55 Ul Wolności 6A Gdańsk. Bardzo prosimy o pomoc.
Można przynieść:
-Sprzęt RTV/ AGD
-Komputery
-Telewizory
-Pralki
-Lodówki
-Kuchenki
-Radia
-Miksery
-Suszarki
-Sprzęt na prąd i baterie
​​​​​​​-Ubrania i obuwie w dobrym stanie
Za każdą najmniejszą pomoc dziękuje wszystkim z całego serca❤️