Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Budowa i Remonty > Asystent/kierownik robót budowlanych

Archiwalne: Asystent/kierownik robót budowlanych

05.11.2021

Firma Defero zatrudni inżyniera robót budowlanych na budowie w Nowej Wsi Iławeckiej

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-terminowo wypłacane wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

-niezbędne narzędzia pracy

-możliwość udziału w różnorodnych projektach

Wymagania:

-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

-uprawnienia budowlanego do kierowania robotami (dodatkowy atut)

-wykształcenie kierunkowe

-znajomość procesu budowlanego oraz przepisów budowlanych

-prawo jazdy kat. B

-znajomość pakietu MS Office, AutoCad

-samodzielność i zaangażowanie

Obowiązki:

-koordynowanie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację projektową i harmonogram

-współpraca z inwestorem, podwykonawcami, dostawcami

-nadzór i koordynacja prac podwykonawców i pracowników własnych

-odbiór etapów robót i rozliczeń

-organizacja placu budowy

-prowadzenie dokumentacji budowy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 50*******86

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."