Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Budowa i Remonty > Monter fotowolatiki

Archiwalne: Monter fotowolatiki

25.06.2021

Monter fotowoltaiki z doświadczeniem
Miejsce Pracy : Pomorskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna
będzie za montaż instalacji fotowoltaicznych.

Opis stanowiska:

- montaż systemów fotowoltaicznych na dachach budynków i na
gruncie oraz wykonywanie powiązanych prac instalacyjnych.

Wymagania:

- umiejętności techniczne
- zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
- doświadczenie w pracy jako monter fotowoltaiki / elektryk
- uprawnienia SEP lub UDT będą dodatkowym
atutem

Oferujemy:

- stabilną współpracę na podstawie dowolnej
formy zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- samochód techniczny dla 3 /4 osobowych grup monterów
- szkolenia specjalistyczne
- możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłani cv na adres andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub
za pośrednictwem portalu .
Kontakt 513-659148.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992