Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Gdańsk i okolic!

Miał brutalnie pobić Fijo, usłyszał zarzuty. "Jestem niewinny, udowodnię wam to"

2018-03-19 09:12:49

Zarzuty znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem usłyszał Bartosz D. Mężczyzna miał brutalnie pobić Fijo, czteromiesięcznego szczeniaka swojej rodziny. Bartoszowi D. grożą trzy lata więzienia. Mężczyzna twierdzi, że przewrócił się na psa.


Ostrzelana elewacja i samochód w Tczewie

2018-03-18 06:29:59

Policja z Tczewa szuka osoby, która ostrzelała samochód i elewację budynku. - Sprawca strzelał z broni na metalowe kulki, uciekł z miejsca zdarzenia - informują funkcjonariusze. Nikt nie został poszkodowany.


W największych miastach demonstrowali przeciwko rasizmowi

2018-03-17 17:24:45

Nie chcemy w Polsce zwolenników brunatnych poglądów i rasizmu; nie ma tutaj miejsca na faszyzm - mówili przedstawiciele koalicji Zjednoczeni Przeciwko Rasizmowi. W sobotę w największych miastach kraju odbyły się demonstracje w związku ze Światowym Dniem Walki z Dyskryminacją Rasową.


"Nie toleruję takich rozstrzygnięć". Ziobro zapowiada zmiany w usuwaniu sędziów z zawodu

2018-03-17 13:31:00

Nie ma miejsca dla sędziów złodziei w polskim sądownictwie - oznajmił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Odniósł się do piątkowej decyzji Sądu Najwyższego, który złagodził karę wobec sędziego obwinionego o to, że ukradł ze sklepu element wkrętarki. Minister zapowiedział projekt zmian w przepisach dotyczących usuwania sędziów z zawodu.


Czterolatka szuka żyrafki. "Miała bardzo błyszczące oczka i jeszcze była bardzo ładna"

2018-03-17 13:19:00

4-letnia Liliana tak rozpaczała po zaginionej zabawce, że rodzice zachęcili ją do stworzenia plakatu i wywieszenia go w pobliżu miejsca zaginięcia. Sprawa szybko nabrała ogromnego rozgłosu, ale pluszak wciąż się nie odnalazł.


Uciekał przed policją, był pod wpływem. Wcześniej okradł sklep

2018-03-16 20:57:37

Policja zatrzymała mężczyznę, który po kradzieży próbował uciekać autem ulicami Słupska (Pomorskie). Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu, nie miał prawa jazdy, a prowadzony przez niego samochód nie był jego własnością. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.


Ciężarówką wyprzedzał na podwójnej ciągłej. "Był pod wpływem narkotyków"

2018-03-16 14:02:00

34-letni kierowca został zatrzymany po tym, jak popełnił kilka poważnych wykroczeń drogowych, jadąc ciężarówką w kierunku Kołobrzegu. Badanie testerem wykazało, że może być pod wpływem amfetaminy. O jego losie zdecyduje teraz sąd.


Przed bramkami wyciągnęli ich z auta i skuli. Widowiskowe zatrzymanie na autostradzie

2018-03-16 10:56:00

Do ich auta podbiegli policjanci i otoczyli samochód. Nie mieli możliwości ucieczki, bo stali przed bramką na autostradzie. Zostali zatrzymani. Grupa, która - według policji - odpowiadała za szereg kradzieży na terenie kraju, usłyszała zarzuty.


Auto dachowało, kierowca uciekł. Był pijany

2018-03-16 09:10:09

Samochód osobowy dachował na alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. Kierowca uciekł, a po zatrzymaniu go okazało się, że miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Mężczyzna wiózł dwóch pasażerów. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.


"50 ewakuowanych rodzin, a on zauważył, że brakuje pani Elżbiety". Wrócił po nią

2018-03-15 15:30:00

Dostali zgłoszenie o pożarze. Policjanci pojechali na miejsce i ewakuowali mieszkańców. - Aspirant Bogdanowski był od początku tej akcji ratowniczej. Nagle, wśród prawie 50 rodzin, nie zauważył pani Elżbiety - mówi rzecznik słupskiej policji. Kobieta jest niesłysząca i nic nie wiedziała o pożarze. Dzielnicowy bez chwili namysłu pobiegł na trzecie piętro i uratował panią Elżbietę. Ona po kilku dniach przyszła na komendę z kwiatami i listem.