Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Sport i Hobby > Turystyka > ZIMOWISKO KRYMINALNE W TATRACH! DOJAZD Z GDAŃSKA

Archiwalne: ZIMOWISKO KRYMINALNE W TATRACH! DOJAZD Z GDAŃSKA

25.01.2019


RENOMOWANY ORGANIZATOR OBOZÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZAPRASZA NA PEŁEN ATRAKCJI OBÓZ KRYMINALNY DLA MŁODZIEŻY W TATRACH!

OBECNIE TRWA PROMOCJA LAST MINUTE! RABATY DO - 200 ZŁ!
POZOSTAŁY JUŻ OSTATNIE MIEJSCA!

Rozwiąż z nami zagadki kryminalne i znajdź odpowiednie ślady, by wytropić przestępców. Ten obóz to wstęp do kariery detektywa, negocjatora, policjanta lub tajnego agenta. Gotowi?

W PROGRAMIE:

Kryminalistyka, czyli wykrywanie przestępców i prowadzenie śledztw w sprawach związanych z przestępstwami.
Podejrzany – ustalenia w przypadku podejrzenia przestępstwa – jak doszło do popełnienia aktu zbrodni?
Ustalanie wersji zdarzeń, zbieranie dowodów, badanie próbek pod mikroskopem, zabezpieczanie śladów.
Psychologiczny profil przestępcy – kim był podejrzany? Skąd pochodził i jakie miał usposobienie? Czy działał sam? Jaka jest jego mowa ciała i jak poznać, czy kłamie?
Co to jest daktyloskopia? Analiza listów od porywaczy i sprawdzenie ich autentyczności.
Najczęstsze motywy zbrodni i najczęstsze przyczyny zbrodni i występków. Czy okazja czyni złodzieja?
Zagadki – na podstawie znanych historii, książek i filmów rozpracujemy i przeanalizujemy przypadki przestępstw. Może spróbujemy znaleźć rozwiązanie dawnych spraw z archiwum X?
Jak negocjować? Czasem potrzebne są nie lada umiejętności, by utrzymać kontakt z terrorystą czy innym podejrzanym – ale można nauczyć się tej trudnej sztuki negocjacji.
Mafie i szajki – czy nasz podejrzany działał w grupie? Techniki i metody służb specjalnych – jak wytropić przestępców i jak ich nie spłoszyć?
Świadkowie – zbieranie materiału dowodowego to też wywiady z potencjalnymi świadkami. Co zdradzą nam te osoby i czy wspomogą śledztwo?
Szyfry i kody, czyli jak komunikował się przestępca? Jak możemy się komunikować, by nikt postronny nie odczytał wiadomości?
Znane filmy, seriale i książki detektywistyczne i kryminalne dla młodzieży – które wciągnęły Was najbardziej?
Wycieczka do Zakopanego – zobaczymy Gubałówkę, zakopiańską architekturę, skocznię i oczywiście słynne góralskie straganiki. Zapach oscypków, widok góralskich koników i widoki na Tatry to coś, co wszyscy kochamy!
Wieczór filmowy i gorąca czekolada – czyli wieczór filmowy z kubkiem kakao lub gorącej czekolady. A do tego – zapierające dech w piersiach filmy pokazowe ze zjazdów, ewolucji i skoków na nartach i desce. Podpatrzymy sztuczki i tricki zawodowców!
Slide SNOW – NOWOŚĆ! – maty śnieżne, to coś, czego zapewne jeszcze nie próbowaliście! Zwariowane zjazdy na „slide snow” to świetna alternatywa dla tradycyjnych sanek – dla małych i dużych.
Biała integracja i zjazdy na górce – świetna zabawa i dużo emocji gwarantowane! Wspólne lepienie bałwana-giganta, bitwa o igloo, zjazdy na byle czym, i szaleństwa na górce – w Tatrach zwykle śniegu jest dużo i to przez całą zimę!
Zabawy sportowo – regionalne Oscypek Cup – góralskie opowieści, zagadki i legendy, zabawy oparte na folklorze gór – to właśnie Turniej Oscypka, na który Was zapraszamy. Rywalizacja na wesoło w lokalnym klimacie. Świetna zabawa gwarantowana!
Wieczór po zbójnicku i ognisko z pieczeniem kiełbasek – góralski zabawy, zbójeckie harce – podczas wieczoru przy góralskim ognisku wybierzemy najsprytniejszego Janosika i najmilszą Marynę, a to tylko jedna atrakcja z wielu, które na Was czekają.
Planszówkowy zawrót głowy – ciekawe gry logiczne, najnowsze gry planszowe (i kultowe planszówki też) i gry karciane – zobacz jakie nowości przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie.
Rurkowa budowa – budowle z małych rurek to zwariowane zespołowe układnie rakiet, budowli, pojazdów i czego dusza zapragnie – a przy tym świetna zabawa dla całego zespołu!
Szalony Konstruktor – uwielbiane przez Was zestawy konstrukcyjne Engino, Lego Technic i inne klocki konstrukcyjne, czyli świetna zabawa dla małych i dużych. Spróbujecie?
Unihokej Cup! – oto turniej unihokeja – kto wykaże się największą celnością i refleksem?
Trickboard, dyski i równoważnie – koła do balansowania, Trickboards, Select Balance Boards, piłki z orbitą – kto najlepiej poradzi sobie z okrągłym dyskiem, a kto z deską na specjalnym walcu? Zabawy ruchowe.
Pamiątkowo – spacer w poszukiwaniu najfajniejszych pamiątek z gór. Mnóstwo góralskich sklepików kusi turystów oscypkami, góralskimi ciupagami i modnymi, zimowymi różnościami.
Zimowa dyskoteka z niespodzianką – magia dźwięków i tańca – a temat przewodni imprezy Wy sami wymyślicie! Zapraszamy Was na prawdziwe szaleństwo przy muzyce i niespodziankę! Tego nie można przegapić!
Uroczyste zakończenie obozu – wielka i wzruszająca prezentacja zdjęć i pokaz filmów obozowych, a potem rozdanie pamiątkowych dyplomów.

TERMINY:
10.02.2019 - 16.02.2019
17.02.2019 - 23.02.2019

WWW.KOGIS.PL

1099 zł