Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Mechanik > Serwisant Sprzętu Ciężkiego

Archiwalne: Serwisant Sprzętu Ciężkiego

21.10.2021

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.
Obecnie poszukujemy Serwisanta Sprzętu Ciężkiego. Zapewniamy współpracę z firmą o ogólnoeuropejskim zasięgu i bardzo dobrej renomie. Posiadamy zapotrzebowanie na mechaników pracujących stacjonarnie oraz dojeżdżających do klienta. Wybierz formę, która Ciebie interesuje. Partnerska współpraca oraz szkolenia zapewniające rozwój umiejętności i wiedzy to u nas codzienność. Naszą siłą zadowolenie z pracy naszych pracowników. Dołącz do nas już dzisiaj!

SERWISANT SPRZĘTU CIĘŻKIEGO
Miejsce pracy: Gdańsk

Najważniejsze zadania:
• Diagnozowanie i usuwanie usterek.
• Dokonywanie przeglądów okresowych.
• Uruchomienia maszyn.
• Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane kursy pogłębiające widzę.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub zamiłowanie do mechaniki pojazdów. Jeśli masz wiedzę to nie potrzebujemy udokumentowanego zatrudnienia jako mechanik.
• Prawo jazdy kat. B.
• Zaangażowanie i chęć do wieloletniej współpracy.
• Otwartość na udział w szkoleniach oraz zdobywanie nowej wiedzy.
• Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Wybierz nas, bo zapewniamy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u docelowego Pracodawcy.
• Program wdrożeniowy oraz mocne wsparcie merytoryczne miedzy mechanikami.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wzmocnienie motywacji premią kwartalną oraz roczną.
• Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń.
• Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bilety do kina, wczasy pod gruszą, kartę Multisport, prezenty świąteczne dla dzieci.
• Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz funduszu oszczędnościowego.
• Współpracę z kompetentnym i wspierającym zespołem, z którym poznasz się na spotkaniach integracyjnych. U nas znajomości trwają wiele lat, ponieważ możemy pochwalić się bardzo małą rotacją personelu.
• Jeśli tylko zdecydujesz się na współpracę jako mobilny mechanik to zapewnimy Ci samochód i sprzęt, aby codzienna praca była komfortowa.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania cv lub kontaktu telefonicznego: 576 877 775.