Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Produkcja > Serwisant/ elektromechanik maszyn

Archiwalne: Serwisant/ elektromechanik maszyn

06.10.2020

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Serwisant/ elektromechanik maszyn

Obowiązki:
Serwis maszyn budowalnych- w siedzibie firmy i u klientów;
Wykonywanie przeglądów technicznych maszyn;
Diagnoza usterek i wykonywanie napraw;
Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
Doświadczenie w serwisie i wykonywaniu napraw maszyn;
Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
Wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektroniki i budowy maszyn;
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych;
Gotowość do pracy mobilnej;
Prawo jazdy kat. B

Oferta:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
Stałe wynagrodzenie podstawowe + premie;
Pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570