Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Ochrona > Pracownik dozoru Gdańsk

Archiwalne: Pracownik dozoru Gdańsk

05.08.2021

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Pracownik dozoru Gdańsk
Opis stanowiska:
- dozór obiektu produkcyjnego,
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,
- wynagrodzenie 2800 brutto + 20 % za godziny nocne,
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych:
* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,
* dofinansowanie do okularów 350 zł,
* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,
- możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,
Kontakt w sprawie pracy 8 -15 do rekrutacji 785510307, kierownik 885996306

2800 zł