Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki epoksydowe

posadzki-epoksydowe

Posadzki epoksydowe

Libiąż 32-590, Długa 21 08.08.2017


Nasza firma oferuję wysokiego gatunku posadzki epoksydowe. Swoje produkty, wykonujemy tylko z najwyższej jakości materiałów, przez co wiemy, iż są one jednymi z najlepszych na rynku. Produkty proponowane przez naszą firmę, z pewnością będą ozdobą każdego domu. Posadzki epoksydowe będą wyglądać dobrze w każdym pomieszczeniu; kuchni, łazience, przedpokoju itp. Bardzo łatwo możemy je wyczyścić i nie ulegają zbyt szybko uszkodzeniu mechanicznemu.

Posadzki epoksydowe wykonywane przez naszą firmę, na pewno spełnią wszystkie Państwa wymagania. W ofercie znajduje się wiele rodzajów posadzek. Dostępne są produkty w różnorodnych odcieniach kolorystycznych. Nasze posadzki epoksydowe należą do jednych z najbardziej popularnych, nowoczesnych i modnych rozwiązań na każdej podłodze. Gwarantujemy niska cenę i rabaty przy większych kupnach!

Masz jakieś pytania? Napisz do nas na e-maila lub zadzwoń. Odpowiemy, i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Tylko u nas znajdziesz najlepszy produkt za przystępną cenę. Zapraszamy do kontaktu i poznania bliżej naszej firmy.

Więcej: posadzki epoksydowe

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64