Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Usługi i Firmy > Obsługa imprez > POLSKA RACJA KONFEDERACJA !!!

Archiwalne: POLSKA RACJA KONFEDERACJA !!!

11.10.2019


MYLY PAŃSTWO

KIEDY W 1989 ROKU OBALYŁEM KOMUNE NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ ŻE TRZA BĘDZIE OBALAĆ JOM JESZCZE RAZ ZA 30 LAT. NIESTETY DO WŁADZY DORWALI SIĘ STRASZNI PiSlamiści I ŁAMIOM KĄSTYTUCJĘ ORAZ DEMOKRACJE I NASZE PRAWA Z TAKIM TRUDEM PRZEZEMNIE WYWALCZONE DLA NASZEGO NARODU.

TRZEBA POSTAWIĆ IM TAMĘ ABY JUSZ NIE NISZCZYLI NASZEGO KRAJU.

DLATEGO WPIERW CHCIAŁEM POPRZEĆ KOALICJĘ OBYWATELSKĄ I JUŻ NAWET BYŁEM NA ICH KONWENCJI I PRZEMAWIAŁEM NA NIEJ. ALE POTEM WIDZIAŁEM SIE W TELEWIZORZE JAK TAM PRZEMAWIAM NA TLE DUŻEGO NAPISU - KOALICJA OBYWATELSKA - I MNIE COŚ TKNEŁO. ZARAZ , ZARAZ KOALICJA OBYWATELSKA TO PRZECIEŻ ZAKAMUFLOWANA DLA ZMYLENIA LUDZI MILICJA OBYWATELSKA TA CO BIŁA I SZCZELAŁA DO LUDZI ZA KOMUNY I CO Z NIOM WALCZYŁEM. CHCIELI MNIE WROBIĆ ALE ZA CWANY JESTEM I SIE POKAPOWAŁEM I ODWOŁAŁEM SWE POPARCIE CO I WSZYSTKIM RADZĘ NIE GŁOSOWAĆ NA NICH.
NO ALE KOGOŚ TRZA BYŁO POPRZEĆ. WTEDY PRZYSZEDŁ MI DO GŁOWY MIŁY WŁADEK O DWÓCH NAZWISKACH . TAKI CHŁOP Z PSL . MYŚLE WIĘC ŻE NA NICH ZAGŁOSUJE. ALE ZNÓW MNIE COŚ TKNĘŁO I SIĘ W TRY MIGA POKAPOWAŁEM ŻE CI TO TERZ JACYŚ PRZEBIERAŃCY BO ODKRYŁEM JAK SIĘ ROZWIJA ICH SKRUT NAZWY - PSL - Prostytutki w Służbie Ludowej . NO MYLY PAŃSTWO NO CO TO TO NIE , ŻEBYM JA NA STARE LATA TAKICH ŚWINTUCHÓW POPIERAŁ. WY TERZ NIE POPIERAJCIE ICH.
CO BYŁO ROBIĆ , NIKOGO INNEGO ZNANEGO NA CHORYZONCIE DO POPARCIA NI WIDU NI SŁYCHU ( NO BO KOMUCHÓW Z KTÓRYMI WALCZYŁEM CAŁE ŻYCIE I ZBOCZEŃCÓW Z LEWIZNY POPIERAĆ NIE MAM ZAMIARU , NIECH MNIE MATKA BOSKA BRONI ). WIĘC POSZŁEM SPAĆ. A TU BUDZI MNIE MUJ ZNAJOMY Z ODLEGŁEJ GALAKTYKI OMEGA BO DZWONI PRZEZ SKAJPA I MÓWI ŻE ONI TAM TERAZ BĘDĄ MIELI DUŻO LEPIEJ BO WSTĘPUJĄ ZE SWĄ PLANETĄ DO KONFEDERACJI MIĘDZYGALAKTYCZNEJ. I TU MI ZAŚWITAŁO WE ŁBIE. NO JASNE KONFEDERACJA TO JEST TO. W NIEJ I Z NIMI KAŻDY BĘDZIE MIAŁ LEPIEJ NIŻ DOTYCHCZAS I GDZIEKOLWIEK.

TAKŻE MYLY PAŃSTWO PAMIĘTAJCIE NA PRZYSZŁOŚĆ .

KONFEDERACJA TO POLSKA RACJA.

WASZ LECH.