Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Magazynier > Operator wózka widłowego - Pruszcz Gdański

Archiwalne: Operator wózka widłowego - Pruszcz Gdański

03.12.2019

Grupa Kapitałowa „SPECJAŁ”

Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Oddział: Pruszcz Gdański

Obowiązki na stanowisku:

- przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki – zgodnie z zamówieniem klientów,

- przyjmowanie dostaw na magazyn,

- utrzymanie porządku na magazynie,

- kontrola terminów przydatności do spożycia,

- udział w inwentaryzacjach.

Nasze oczekiwania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczeni w branży FMCG,

- dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie.

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),

- bezpłatne szkolenie z systemu WMS oraz procedur wewnętrznych,

- ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: rekrutacja@specjal.com.pl

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)."