Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Produkcja > Operator/ ustawiacz maszyn

Archiwalne: Operator/ ustawiacz maszyn

22.10.2019

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator/ ustawiacz maszyn

Najważniejsze obowiązki:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
Przezbrajanie/ ustawianie maszyn;
Uczestnictwo w przeglądach maszyn;
Kontrola wykonania planu produkcyjnego;
Utrzymywanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
Znajomość rysunku technicznego;
Zdolności manualne;
Dyspozycyjność, zaangażowanie i rzetelność;
Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny;
Wysokie dodatki za pracę zmianową oraz bonusy za wyniki;
Szkolenia techniczne, wdrażające do pracy;
Bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570