Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Usługi i Firmy > Usługi zdrowotne > Okulista Gliwice

okulista-gliwice

Okulista Gliwice

Gliwice 44-100, ul. Piwna 17c 16.08.2017


Jeśli poszukujesz doświadczonego i profesjonalnego okulisty w Gliwicach, to odwiedź naszą poradnię OKO PLUS przy ulicy Piwnej 17c. Oferujemy pełen zakres usług okulistycznych, w tym między innymi:
- kompleksowe badanie na nowoczesnym sprzęcie komputerowym
- pomoc w doborze odpowiednich szkieł okularowych
- badanie dna oka
- mierzenie ciśnienia w gałce ocznej
- leczenie chorób oka, w tym tych dotykających spojówek oraz rogówki
- usuwanie ciał obcych z oka
-  diagnostyka jaskry, zaćmy czy też nowotworów oczu
Okulista Gliwice dysponuje nie tylko nowoczesnym sprzętem - w tym lampami szczelinowymi, wyświetlaczem optotypów, refraktometrem oraz tonometrem - ale też przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Pozwala mu ono na stawianie trafnych diagnoz oraz na wybór odpowiednich metod leczenia.
Poza tymi bardziej skomplikowanymi badaniami oraz metodami leczenia, nasz gabinet oferuje również kompleksowe porady oraz testy barwne i stereoskopowe. Powinny wykonywać je zarówno dzieci, jak i dorośli.

Każdemu zaleca się wykonywać takie badania dość regularnie - ponieważ im szybciej dostrzeże się potencjalne problemy z oczami, tym szybsze oraz skuteczniejsze będzie ich leczenie. Tyczy się to przede wszystkim poważnych chorób tego narządu, takich jak jaskra czy też nowotwory. Ale nawet te zdecydowanie lżejsze schorzenia oczu można często wyleczyć - nawet stuprocentowo - jeżeli zostaną wykryte odpowiednio wcześnie. 
Badania są zupełnie bezbolesne i przebiegają w bardzo miłej oraz profesjonalnej atmosferze. To istotne przede wszystkim dla dzieci, ale nawet dorośli bardzo cenią sobie klimat badań oraz leczenia, który oferuje okulista Gliwice. Od razu po diagnozie każdy pacjent dostaje szczegółowe wyniki badań, razem z zaleceniami. Są one napisane jednak bardzo przystępnym językiem i nie trzeba znać podstaw medycyny, by móc je zrozumieć i wyciągnąć z nich wnioski.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak bardzo ważne dla komfortu życia są zdrowe oczy. Warto je więc kontrolować i - w razie potrzeby - szybko leczyć.
Zapraszamy na badanie wzroku do naszego gabinetu!

Więcej: okulista Gliwice.

Zapytaj!

Okoplus s.c.

32 706 10 35