Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Produkcja > Mężczyzna z Ukrainy szuka pracy na stałe

Archiwalne: Mężczyzna z Ukrainy szuka pracy na stałe

04.12.2018


Mężczyzna z Ukrainy szuka pracy na stałe, posiadam wykształcenie średnie, podejmę pracę fizyczną na terenie Gdańska lub okolic.

NEW LIFE PL jest firmą z 8 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Dzięki naszej agencji poszukiwanie pracy i pracowników kończy się sukcesem i zadowoleniem obydwu stron.Rekrutacja,praca tymczasowa czy leasing pracowniczy-pomożemy wybrać najefektywniejsze rozwiązania dla Państwa.
Proponujemy różne stawki za rekrutację jednego pracownika w zależności od posiadanej przez niego specjalizacji. Gwarantujemy zadowolenie zarówno pracodawców, jak i personelu.
Działamy bardzo szybko-w 3 etapy:
1)elektroniczne wypełnienie dokumentów
2)rekrutacja
3)oddelegowanie pracownika
Oferujemy stałe stawki jednorazowej prowizji oraz tworzenie nowych, indywidualnych ofert dla klientów chcących podjąć długoletnią współpracę z naszą firmą w formie leasingu pracowniczego.
Przy takiej współpracy pracownicy są zatrudnieni w naszej agencji,a pracę wykonują na korzyść Państwa firmy.Wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem pracowników,legalizacji ich pobytu i pracy leżą po stronie agencji.Do każdego stanowiska zaproponujemy atrakcyjną stawkę leasingową.Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu.
Yaroslav Khilko
New Life PL Sp. z o.o.
ul. Hetmańska 15G, 82-300 Elbląg
E-mail: ykhilko8@gmail.com
Kontakt +48790610629