Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Praca za granicą > Malarz, Szwecja

Archiwalne: Malarz, Szwecja

27.09.2019

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta ze Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Szwecja/ Stockholm

Obowiązki:
piaskowanie
malowanie domów, szkół
różnego rodzaju prace związane z malowaniem na zewnątrz i wewnątrz budynków

Od kandydatów oczekujemy:
gotowości do założenia własnej działalności
komunikatywnej znajomości języka angielskiego
dobrej kondycji fizycznej (zw względu na charakter wykonywanej pracy)
doświadczenia w danej pracy
mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
stawkę 12€/h
darmowy przelot z Polski do Szwecji
darmowe zakwaterowanie z WiFi
minimum 40 godzin pracy tygodniowo
pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV w języku angielskim na adres i.krakowiak@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 575 100 025 lub +48 513 028 724.