Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Nieruchomości > Hale i Magazyny > Magazyn do wynajęcia w centrum miasta

Archiwalne: Magazyn do wynajęcia w centrum miasta

10.09.2019


Posiadamy pomieszczenie magazynowe o powierzchni 108 m², na parterze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP SE w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej. Magazyn dodatkowo posiada antresolę, którą może służyć jako niewielkie biuro lub pomieszczenie socjalne.

Stawka miesięcznego czynszu wynosi 14 zł netto za 1m².
Najemca uiszcza jedynie opłatę za zużycie wody wraz z odprowadzeniem ścieków rozliczaną z podlicznika oraz we własnym zakresie podpisuje umowę na energię elektryczną i wywóz nieczystości.
W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kaucji, na rzecz Wynajmującego, w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.

Budynek położony jest w centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.

Do dyspozycji posiadamy również ostatnią powierzchnie biurową o powierzchni 37,91 m² znajdującą się na drugim piętrze ww. budynku.

Ww. Pomieszczenie jest klimatyzowane, posiada instalację światłowodową oraz domofonową. Do dyspozycji naszych Klientów, został udostępniony aneks kuchenny.

W razie pytań zachęcam do kontaktu pod numerami telefonów 570 663 383, 600 805 192 lub mailowo pod adresami anna.kosznik@elkop.pl , wynajem@elkop.pl .

1512 zł