Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Praca za granicą > Komisjoner, pracownik magazynowy - Niemcy - różne

Archiwalne: Komisjoner, pracownik magazynowy - Niemcy - różne

30.09.2019

Komisjoner, pracownik magazynowy - Niemcy - różne lokalizacje

Zakres obowiązków:

zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

Doświadczenia na magazynie
Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie
Gotowości do pracy zmianowej
własny samochód (mile widziany)

Na co możesz liczyć z naszej strony:

Zatrudnienie na dłuższy okres
niemiecka umowa - pierwsza na 9 miesięcy (dwujęzyczna)
stawka startowa od 9,79€-12€ brutto + premie
Szkolenie wdrożeniowe
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu (celem dojazdu do pracy)
Wsparcie polskiego koordynatora
możliwość firmowego zakwaterowania

Zadzwoń +48609025434 // +48501402851 lub
prosimy o przesłanie CV na adres dominika@pracaniemcy.com