Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Budowa i Remonty > Inżynier budowy

Archiwalne: Inżynier budowy

11.02.2022

Dziś do naszego zespołu poszukujemy Inżyniera budowy przy remontach i przebudowach.
Biura firm znajdują się w Białej Podlaskiej i Gdańsku.

Zakres obowiązków:
· organizacja pracy, nadzorowanie i koordynacja wykonywanych robót
budowlano-remontowych
· weryfikacja dokumentacji technicznej i projektowej,
· wstępne negocjacje warunków umów z podwykonawcami,
· prowadzenie dokumentacji budowy,
· wsparcie Kierownika Budowy,
· udział w procesie zakupowym, przygotowanie harmonogramów dostaw i nadzór nad ich terminowością,
· przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
· weryfikacja zgłoszeń usterkowych oraz nadzorowanie prac remontowych w eksploatowanych obiektach.

Wymagania:
· gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
· wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynier budownictwa,
· znajomość rynku budowlanego oraz procesu inwestycyjnego,
· umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
· obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD),
· znajomość obowiązujących przepisów i zasad sztuki budowlanej,
· samodzielność i dyspozycyjność,
· prawo jazdy kat. B,
· dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych.

Oferujemy:
· pracę w stabilnej firmie,
· atrakcyjny system wynagrodzeń,
· możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
· ciekawe realizacje,
· pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
· umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub inną formę zatrudnienia – do wyboru przez kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

adres email: rekrutacje@inbap.com

UWAGA: Aplikacje bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.