Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Pozostałe oferty > Dziennikarz w SŁOWIE POLSKIM

Archiwalne: Dziennikarz w SŁOWIE POLSKIM

30.12.2017


Poszukiwani Dziennikarze, Komentatorzy, Publicyści, Fotograficy, Blogerzy, Streamerzy.
Wynik zawirowań politycznych otworzył przestrzeń, która powinna być zagospodarowana przez nowy, nieskrępowany głos społeczny, który został otwarty na bazie sprzeciwu Prezydenta RP. W przestrzeni społecznej musi pojawić się słowo prawicowe, ale artykułowane spokojnie i rzeczowo.

Tą inicjatywą jest tworzony portal informacyjny SŁOWO POLSKIE.

Jeżeli masz łatwość i szybkość pisania, i potrafisz w sposób nieskrępowany uczestniczyć w powstaniu nowego SŁOWA POLSKIEGO - gazety na łamach, której kiedyś publikował Henryk Sienkiewicz, wyślij proszę swoje zgłoszenie. Nie będziesz musiał zmieniać miejsca zamieszkania. Praca w działach: AKTUALNOŚCI, MODA, SPORT, NAUKA I WIEDZA, IPN, KULTURA, ZDROWIE I URODA, CZWORONOŻNI PRZYJACIELE, PODRÓŻE, OPINIE, FELIETONY.

Zamiast sterty dokumentów i wytycznych, na starcie proponujemy napisać artykuł w jednej z kategorii. Tekst nie powinien przekraczać 1 strony A4. Proszę zaproponować ilustrację. Jeżeli materiał będzie ciekawy zostanie opublikowany na stronie serwisu SŁOWO POLSKIE w momencie otwarcia. Odbiór tekstu przez czytelników będzie głównym wyznacznikiem do podjęcia dalszej współpracy. Przesłanką do pierwszej publikacji będzie otwarta, nieskrępowana, łatwo wyrażana myśl, pomysł, idea, temat, zagrożenie, sytuacja itd… Wszystko to co można spotkać blisko życia. Proszę pisać bez żadnych OGRANICZEŃ i poruszać się w temacie najbliższym zainteresowaniom.