Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Muzyka i Edukacja > Książki > DONALD TUSK - SZCZERZE o nim w najnowszej książce

Archiwalne: DONALD TUSK - SZCZERZE o nim w najnowszej książce

11.01.2020


Tak szczerze to niezwykły, niemal osobisty dziennik o byłym Przewodniczącym Rady Europejskiej.
Niemal dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w polityce, poznajemy kulisy polskiej i europejskiej polityki. Śledzimy też najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: złodziejska prywatyzacja z lat 90 przeprowadzana przez ludzi z KLD potem UW, upokarzająca porażka w wyborach prezydenckich z Lechem Kaczyńskim w 2005 roku, afera Amber Gold, podwójna porażka jego obozu politycznego w wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 roku. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światka mafijnego i polityki, od Wiktora Kubiaka i Detlefa Rusera po Jarosława Kaczyńskiego i Angele Merkel.
Ale tak szczerze to znacznie więcej niż książka o kulisach władzy. To również zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i jego każdej partii politycznej od KLD po PO ( By żyło się lepiej. Nam ) i opowieść o prezydenturze, która pozostaje wielkim niespełnionym marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem.

Szczerze mówiąc ta książka to jedyna prawdziwa historia tego politykiera i jego drogi od zera do premiera oraz osób którym zawdzięcza ten awans społeczny.

TO OBOWIĄZKOWA LEKTURA KAŻDEGO POSTĘPOWEGO EUROPEJCZYKA TAK JAK KĄSTYTUCJA BĘDĄCA OBECNIE OBOWIĄZKOWĄ LEKTURĄ KAŻDEGO POSTĘPOWEGO POLAKA.

KSIĄŻKA W NAJNIŻSZEJ CENIE NA RYNKU DO NABYCIA W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ POD LINKIEM Z PRAWEJ STRONY ZDJĘCIA ( kliknąć na niego aby wejść na stronę księgarni ) lub SKOPIOWAĆ i WKLEIĆ DO WYSZUKIWARKI INTERNETOWEJ TEN LINK → https://sumlinski.com.pl/ksiazki/89-niebezpieczne-zwiazki-donalda-tuska.html

23 zł