Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Usługi i Firmy > Usługi zdrowotne > Dietetyk Trener Personalny Plany Online

Archiwalne: Dietetyk Trener Personalny Plany Online

22.07.2018


Chcesz poprawić swoją sylwetkę? Rozbudować tors mięśniowy lub po prostu pozbyć się zbędnych kilogramów? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, to ogłoszenie jest właśnie dla ciebie.

Dlaczego warto mi zaufać?
- Indywidualne podejście do każdego z klientów,
- Dieta dopasowana do twoich możliwości finansowych,
- Treningi ustalone do ilości posiadanego przez Ciebie czasu,
- Poprawa szeroko pojętego zdrowia i samopoczucia,
- Konsultacji on-line.
- Stały kontakt mailowy oraz telefoniczny

Diety cud? Nic nie pomaga? Znajdziemy rozwiązanie! Dieta musi być odpowiednio dobrana do każdej osoby, diety o niskiej kaloryczności, głodówki dają krótkotrwałe efekty (efekt jojo), a w dodatku ciężko je utrzymać i niosą za sobą negatywne skutki, które odbijają się na naszym zdrowiu. Nie daj się namówić na dietę 1000kcal, kapuścianą czy inny wynalazek. Nasz organizm jest bardzo adaptacyjny, dlatego powinniśmy odpowiednio do niego podejść.

Jestem trenerem z pasji, który nastawiony jest na sukces, a największym sukcesem i dalszą motywacją do pracy jest dla mnie SUKCES MOIM KLIENTÓW. Trenuje od 10 lat, chodź sport jest mocno zakorzeniony w moim życiu od najmłodszych lat. Jestem aktywnym zawodnikiem sportów sylwetkowych, a zdjęcia mojej sylwetki można znaleźć w magazynach branżowych typu: KiF. Jeżeli chcesz zmienić swój wygląd, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe czy zgubić pare kilogramów to odezwij się do mnie. Razem osiągniemy sukces!

Kontakt ze mną:
Krystian Bujak

Adres e-mail: bujaktrenuje(malpa)gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/BujakKrystian/

Instagram: https://instagram.com/bujakkrystian/

Koszt współpracy:
Plan treningowy - 100zł (rozpisany plan na 8 tygodni, z uwzględnieniem progresu)
Plan dietetyczny - 130zł (w tej cenie wliczona jest dodatkowa konsultacja nadzorująca postępy i wprowadzenie ewentualnych potrzebnych zmian w diecie)
Miesięczna współpraca - 150zł (Szczególnie polecana forma, w tej cenie wliczone jest ułożenie planu treningowego oraz dietetycznego wraz z ciągłym kontaktem, nadzorowaniem postępów oraz wprowadzaniem zmian w diecie i treningach)

100 zł