Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Obsługa klienta > Bankier ds. sprzedaży

Archiwalne: Bankier ds. sprzedaży

20.03.2019

Opis stanowiska
Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:
-telefonicznej sprzedaży produktów bankowych dla potencjalnych, jak i aktualnych klientów Alior Banku
-procesowaniu dokumentów związanych z umowami kredytowymi
-finalizowaniu wniosków złożonych przez klienta
-dbaniu o najwyższe standardy jakości obsługi
-organizowaniu pracy własnej w sposób gwarantujący efektywne wykonywanie zadań

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która:

-jest nastawiona na wyzwania i rozwój w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
-chce być najlepsza i pracować z najlepszymi w branży
-jest elastyczna i otwarta na wyzwania
-ma swobodę wypowiedzi i posługuje się poprawną polszczyzną
-potrafi nawiązywać, budować i utrzymywać długofalowe relacje z Klientami
-ma co najmniej średnie wykształcenie
-ma doświadczenie w pracy w call center/sprzedaży

Oferujemy

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
-jeden z najlepszych na rynku systemów premiowych - bez górnych sufitów
-jasne cele, których realizacja umożliwi Ci awans według określonej ścieżki kariery (aż 3 szczeble awansu w ramach Zespołu)
-szerokie możliwości rozwoju w strukturach Banku (szkolenia, możliwość rekrutacji wewnętrznych)
-pracę w przyjaznych i komfortowych warunkach wśród osób pasjonujących się sprzedażą - tak jak Ty!
-możliwość zdrowej rywalizacji - liczne konkursy wewnętrzne
-wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej/trenerskiej
-pakiet medyczny z opieką stomatologiczną (Luxmed), kartę Multisport, ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach, programy zniżkowe i lojalnościowe oraz wiele innych benefitów pozapłacowych