Ogłoszenia Gdańsk na Dodajnowe.pl > Praca > Obsługa klienta > Asystent/-ka ds. Wsparcia Sprzedaży

Archiwalne: Asystent/-ka ds. Wsparcia Sprzedaży

08.02.2022

Asystent/-ka ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław [praca zdalna]

Dla naszego klienta z branży turystycznej, który zajmuje pierwsze miejsce w segmencie podróży online, zdobył wiele nagród i wyróżnień poszukujemy zdalnego Asystenta ds. Wsparcia Sprzedaży. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba zainteresowana branża turystyczną, komunikatywna, dobrze zorganizowana, skrupulatna i dokładna.

Zapraszamy do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-ka-ds-Wsparcia-Sprzedazy-lo4zzbranza-turystycznalo41z/4968-3002-25-f1e-3756.html

Zakres obowiązków:

 Posprzedażowa obsługa Klienta (obsługa połączeń przychodzących, e-maila)
 Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta
 Realizacja zadań w systemach rezerwacyjnych (MerlinX, Bluevendo, Travella)
 Zdalna współpraca z zespołem sprzedawców i biurami podróży

Wymagania:
 Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)
 Komunikatywność i wysoka kultura osobista
 Wielozadaniowość, dokładność i skrupulatność
 Doświadczenie w pracy zdalnej
 Bardzo dobra komunikacja pisemna (dbałość o jakość treści wiadomości)
 Gotowość do pracy zmianowej (zmiany w przedziale godzinowym: 8.00 – 22.00)
 Łatwość w obsługiwaniu systemów komputerowych (mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów rezerwacji)
 Zainteresowanie branżą turystyczną (mile widziane)

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pół etatu lub 1 etat)
 Wynagrodzenie 3010 zł brutto
 Opieka medyczna
 Pakiet sportowy
 Ubezpieczenie grupowe
 Laptop służbowy
 Zniżki na wycieczki z ofert wakacyjnych
 Study Tour – możliwość odbycia szkoleń zagranicznych

Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@feelcomfort.pl lub 728-442-860.

Odwiedź nas na: feelcomfort.pl

3010 zł